LUUV isepruunistav hooldus

LUUV on uuenduslik ja julge kosmeetikabränd, mille tooted on looduslikud ning sobivad ka veganitele. Koostöös LUUViga oleme valmistanud ainulaadse ja põneva hoolduse, mis aitab saavutada ühtlast ja kaunist jumet. Selleks, et hiljem tagada ühtlane tulemus, algab hooldus naha koorimisega. Järgmiseks niisutatakse nahka ning kantakse peale LUUV looduslik isepruunistaja. See looduslik isepruunistaja annab loomuliku kuldse päevitunud jume. Vaht imendub kiiresti ja päevitus jääb ühtlane. Looduslikud isepruunistuvad toimeained sobivad ka tundlikule nahale, ei kuivata seda ning tagavad loomuliku tulemuse. Hoolduse lõpetuseks kantakse peale LUUV looduslik sädelusega porgandi kuivõli, mis teeb naha õrnalt sätendavaks ja sobib kõikidele nahatüüpidele: see on sügavniisutav ja ei ummista nahapoore. Lahkud hooldusest nagu puhkusel käinud- pruun, sädelev ja hästi lõhnav!

Aega tuleks varuda 45 minutit

35,00 

Laos

Saada e-kinkekaart

Kinkekaarti saad saata elektroonselt täites ära kinkekaardi saaja e-maili aadressi. Peale makse sooritamist saadetakse kinkekaart ka kinkekaardi saaja e-mailile. Kinkekaart kehtib 1 aasta ostukuupäevast.


Jaga ostukorv kolmeks osaks või tasu 30 päeva pärast! Sinu jaoks on see tasuta, ilma igasuguse intressi ja lisakuludeta.