Allahindlus!

Inframati sessioon käed-vabad mudeliga

Inframatt erineb infrapuna saunast, kuna temperatuur on kõrgem ja olete kui “kookonis”, kuhu õhk ligi ei pääse- inframatt infrapunasaunaga võrreldes kolm korda tõhusam. Selle tulemusel soojenevad nahk ja nahaalused koed. Infrapunakiirgus põletab nahaalust rasvakihti ja selle tulemusena viib kehast välja toksiinid. Kokkuvõtlikult aitab see organismist välja viia jääkaineid, liigse kudedevahelise vee, parandab lihaste toonust ja on tõhus tselluliidi vähendaja. Inframati temperatuuri saab seadistada kuni 75 C ja meie uuel mudelil on nüüd käte jaoks augud, et soovi korral lugeda ajakirja või kasutada telefoni. Sentimeetrid ja üleliigsed kilod kaovad ning tänu sellele paraneb ka enesetunne. Hoolduse jooksul kaotab keha nii kaalu, kui ka vabaneb toksiinidest. Aitab kaasa rasvkoe ja tselluliidi vähenemisele (sessiooniga põletab 600-900kcal). Ühe protseduuri kestuseks on 45 minutit. Väga oluline on juua 3-4 päeva enne vähemalt 2 liitrit vett! Vähendada kohvi joomist 2 tassile päevas. Koorida keha samal hommikul. Keha ei tohi kreemitada. Vältida alkoholi eelneval päeval. Salongi poolt ühekordne pesu ja rätikud üleliigse vee kuivatamiseks. Täiendavat infot loe Anne&Stiili artiklist siit. Vastunäidustused inframati kasutamise: diabeet, rasedus, epilepsia, südamestimulaator, infektsiooni-ja põletikuprotsessid, nahakahjustused protseduuri piirkonnas (nahalõhed, haavad), aju verevarustuse häired.

21,00 

Laos

Saada e-kinkekaart

Kinkekaarti saad saata elektroonselt täites ära kinkekaardi saaja e-maili aadressi. Peale makse sooritamist saadetakse kinkekaart ka kinkekaardi saaja e-mailile. Kinkekaart kehtib 1 aasta ostukuupäevast.


Jaga ostukorv kolmeks osaks või tasu 30 päeva pärast! Sinu jaoks on see tasuta, ilma igasuguse intressi ja lisakuludeta.