Allahindlus!

Magrada salendav kehahooldus merevetika taimeekstraktidega 10-korra kaart

Hooldus aitab vähendada ümbermõõte ning modelleerida keha. Magrada salendav kehahooldus keskendub alakehale- reite esi- ja tagaküljed, puusade küljed, tuharad ja kõht. Kõigepealt tehakse nahk soojaks kergete massaaživõtetega ning siis kantakse peale pinguldav merevetika seerum. Kontsentreeritud koostisega seerum sisaldab rukkilillevett ja rabajõhvika ekstrakti, mis on tuntud oma kõrge C-vitamiini sisalduse poolest. Samuti leidub tootes hobukastani ja hõlmikpuuekstrakte, mis võitlevad tõhusalt tselluliidiga. Rikkalikult meremineraale sisaldav vetikaekstrakt omab niisutavat ja jääkaineid väljutavat mõju. Olgugi, et kerge koostisega seerum imendub kiirelt, säilib niisutatud tunne nahal pikalt. Järgneb massaaž elektrilise kupuga, mis aktiveerib lümfiringe, ergutab vereringet ning selle tulemusena aitab kehal vabaneda jääkainetest. Edasi kantakse peale pinguldav kehakreem taimeekstraktidega. Botaaniline pinguldav kompleks on rikastatud vetika-, hobukastani-, jõhvika-, hõlmikpuu- ja aaloeekstraktiga, mis aitavad väljutada kehast vett ja mürkaineid, vähendavad tselluliiti ning on nahka trimmiva toimega. Sametise tekstuuriga kergelt imenduv kreem pakatab kristallselge merevee värskusest. Naturaalsele aroomile lisab kirkaid nüansse mimoosi ja maalähedaste lõhnanootide segu. Lisaks tõhusale hooldusele ootab teid suurepäraste aroomide elamus!

Parimate tulemuste saavutamiseks on soovitatav läbida kuur 10-15 korda, 2-3 seanssi nädalas ning juua rohkesti vett. Aega tuleks varuda 60 minutit.

195,00 

Laos

Saada e-kinkekaart

Kinkekaarti saad saata elektroonselt täites ära kinkekaardi saaja e-maili aadressi. Peale makse sooritamist saadetakse kinkekaart ka kinkekaardi saaja e-mailile. Kinkekaart kehtib 1 aasta ostukuupäevast.


Jaga ostukorv kolmeks osaks või tasu 30 päeva pärast! Sinu jaoks on see tasuta, ilma igasuguse intressi ja lisakuludeta.