Allahindlus!

Pakett “Oled tõeline pärl!”

Paketiga “Oled tõeline pärl!” on võimalus kombineerida hoolitsusi, mis toetavad Sinu loomulikku ilu ja heaolu. Vali kolmest mõnusast teenusest kaks, mis vastavad kõige enam Sinu vajadustele ja soovidele.

Esimeseks valikuks on meie auhinnatud 9-etapiline Joik Organic näohooldus, mis on pälvinud Anne&Stiil ilulemmiku tiitli 2021. aastal. See hoolikalt välja töötatud protseduur kasutab ainult parimaid Eesti looduskosmeetika tooteid, et tagada Sinu näonaha värskus ja sära.

Teiseks valikuks pakume Nurme astelpaju pediküüri, mis mitte ainult ei hoolda Sinu jalgu, vaid ka toidab ja taastab neid tänu astelpaju rikkalikele omadustele.

Kolmas valik on meie klassikaline massaaž, mis on ideaalne viis lõõgastuda ja lasta enda eest hoolitseda. Meie kogenud massöör kasutab tehnikaid, mis aitavad vähendada pinget, parandada vereringet ja edendada üldist heaolu.

Külasta meie veebilehte www.sinusiluett.ee, et lugeda teenuste kohta pikemalt.

74,10 

Laos

Saada e-kinkekaart

Kinkekaarti saad saata elektroonselt täites ära kinkekaardi saaja e-maili aadressi. Peale makse sooritamist saadetakse kinkekaart ka kinkekaardi saaja e-mailile. Kinkekaart kehtib 1 aasta ostukuupäevast.


Jaga ostukorv kolmeks osaks või tasu 30 päeva pärast! Sinu jaoks on see tasuta, ilma igasuguse intressi ja lisakuludeta.