Turbliss näohooldus probleemsele nahale

Hooldus algab naha puhastamisega, milleks kasutatakse spetsiaalselt probleemse naha jaoks mõeldud Turbliss rabatoonikut. Nõiapähkli, geraaniumi, kummeli ja rabavee kombinatsioon puhastab, rahustab ja hooldab ebapuhast nahka. Magneesium ja MSM väävel sobivad akne, vistrike ja põletike korral naha seisukorra parandamiseks. Edasi kooritakse nahka ultraheli aparaadiga. Selle käigus saab nahk puhtaks välisest mustusest, eemaldatakse surnud naharakud, mikromassaaž parandab verevarustust ning kiirenevad rakkude ainevahetusprotsessid. Siis kantakse nahale Turblissi probleemse naha mask ning samal ajal niisutab maski aur, mis on rikastatid greibi ja rosmariini eeterlike õlidega, mis on antibakteriaalse ja põletikuvastase toimega. Aur aktiveerib maski sügavpuhastavat toimet. Sellele järgneb mehaaniline puhastus, milleks kasutatakse pooride puhastamiseks mõeldud vaakumaparaati. Pärast seda tehakse lõõgastav näomassaaž. Lõpetuseks kantakse peale Turblissi probleemsele nahale mõeldud matistav näokreem, mis sisaldab võililleekstrakti ja teepuuõli. Vajadusel lisatakse ka puhta naha eliksiir Turbliss Spot Stop, mis sisaldab lisaks kodumaisele rabaveele haruldast väävli- ja orgaanikarikkast kümnete tuhandete aastate vanusest paekivist eraldatud kosmeetilist põlevkiviõli ICHTHYOL®PALE, mille ravitoime nahale on teaduslikult tõestatud. Ichthyol Pale omab antibakteriaalseid ja põletikuvastaseid omadusi ning tasakaalustab naharakkude rasueritust.

50,00 

Laos

Saada e-kinkekaart

Kinkekaarti saad saata elektroonselt täites ära kinkekaardi saaja e-maili aadressi. Peale makse sooritamist saadetakse kinkekaart ka kinkekaardi saaja e-mailile. Kinkekaart kehtib 1 aasta ostukuupäevast.


Jaga ostukorv kolmeks osaks või tasu 30 päeva pärast! Sinu jaoks on see tasuta, ilma igasuguse intressi ja lisakuludeta.