Saa teada, mis on sinu näonaha tugevused ja murekohad ning mida viimastega ette võtta!

Selleks oleme loonud näoaha analüüsi võimaluse, mis baseerub selfiel ja mida saad teha oma seadmega endale sobival ajal. Analüüsi tulemuste jaoks on kombineeritud nahateadlaste pikaajalised uuringud ning iluvaldkonnale mõeldud tehisintellekt.

Kasutaja loodud selfiedest eraldatud andmed suunatakse reaalajas algoritmidele, et pakkuda igale kasutajale spetsiifilist ja sihipärast nahahooldusrežiimi. Algoritmid on treenitud kasutama üle 3 miljoni naha näidise ja nende alusel formuleeruvad ka vastavad järeldused ning soovitused.
Analüüs annab hinnangu alates inimese näonaha piirkondade vanusest kuni niisutuse, kortsude, punetuse, pigmentatsiooni, akne, pooride ja teiste mõõdikute kohta. Lisaks teostatakse silmapiirkonna analüüs, eriprobleemidele samuti ning kokku kaardistatakse 12 näonaha kriteeriumi. See võimaldab saada nii teadmisi oma naha seisukorra kohta kui ka personaliseeritud toodete soovitusi. Niimoodi kujuneb just sinu nahale mõeldud hoolduse komplekt, mis sisaldab soovitusi nii meigi eemalduseks, naha puhastamiseks ja koorimiseks, parimaid maskisoovitusi, kõige sobilikumaid päeva- ja öökreeme, silmahoolduse lahendusi ning tooteid erihooldusteks nagu akne, vananev näonahk või pigmentatsioon.

Lisaks on võimalik pidada 90-päevast nahapäevikut, et jälgida progressi vastavalt antud soovitustele. Tänu personaliseeritud soovitustele, väheneb ka ebasobivate toodete ostmiste arv ning nende riiulisse seismajäämine ja tekib vähem pakendijäätmeid. 

Loe ka meie salongis pakutava näohoolduse kohta siit - Anne&Stiil ilulemmik 2024!

Untitled design-118

Kuidas see protsess käib?

 1. Vasta lühikesele küsimustikule.
 2. Süsteem määrab automaatselt sinu asukoha, et võtta arvesse keskkonnategureid.
 3. Pildista selfie. See tuleks teha kas enne nahahooldusrutiini või pärast nahahooldusrutiini siis kui nahk on jõudnud rahuneda.
 4. Mõne hetke pärast saad analüüsi tulemused.
 5. Allapoole kerides näed soovitusi, millised tooted just sinu nahale tänase seisuga parimad on- mida sinu nahk täna vajab? Soovitustes leiad mitmeid lahendusi oma ilurutiinide tarbeks- jääb vaid otsustada, kas eelistad puhastust vee, õli, piima, geeli või vahuga või millist brändi armastad rohkem või kelle lõhnasid eelistad enam või hoopis, kas sooviksid midagi täiesti uut proovida.
 6. Soovi korral saad kohe tooted tellida või siis salvestada lemmikutesse.
 7. Järgmised 90 päeva saad pidada nahapäevikut ning jälgida muutusi.

Meelespea:

 1. Selfie jaoks lükka juuksed tahapoole, eemalda prillid, meik, mask.
 2. Veendu, et valgustus on hea ning ei tekiks nahale varjusid.
 3. Soovitatud tooted saad kas koheseselt endale tellida või salvestada lemmikutesse, vajutades südame pildile.
 4. Tellitud tooted saabuvad nädala jooksul erinevate saadetistena.
 5. Nahapäeviku jaoks tuleb selfie alati teha samast seadmest, näiteks oma telefonist
 6. Nahapäeviku jaoks peavad seadmed olema lubatud küpsised.
 7. Nahapäeviku pidamisel tee selfie võimalusel samas kohas, samal ajal, samas valguses. Päevikut võib pidada nii igapäevaselt kui ka teatud päevade intervalliga, soovitatud tooteid on aga oluline kasutada järjepidevalt.
 8. Analüüsi tulemuste osas vajutades pildile, leiad nii lahtiseletuse kriteeriumi kohta kui ka näed nahapäeviku korral antud mõõdiku muutusi.