Personaliseeritud näohooldus tõhusa tehisintellekti analüüsi abil- Anne&Stiil ilulemmik 2024!

Avasta personaalne näohoolduse maailm, mis loob end just Sinu jaoks kohapeal! Meie ainulaadne lähenemine algab selfie-põhise näonaha analüüsiga. See ühendab endas nahateadlaste aastatepikkuse uurimistöö ja spetsiaalselt ilutööstusele kohandatud tehisintellekti. Pärast Sinu näo puhastamist teeme meie äpiga selfie, mille põhjal reaalajas töötavad algoritmid loovad just Sinule sobiva näohoolduskava. Need algoritmid on treenitud analüüsima enam kui 3 miljonit nahanäidist, pakkudes täpseid järeldusi ja soovitusi. Meie analüüs hindab kõike alates Sinu näonaha eri piirkondade vanusest kuni niiskustaseme, kortsude, punetuse, pigmentatsiooni, pooride ja muude oluliste näitajateni. See sisaldab nõuandeid sobivaimate puhastustoodete, maskide, kreemide, salongi aparatuuri ja silmahoolduse kohta. Lisaks pakub spetsiifilisi soovitusi erinevatele nahaprobleemidele nagu akne, vananev näonahk või pigmentatsioon. Tänu sellele põhjalikule infole suudab meie kosmeetik keskenduda just nendele näo osadele, mis vajavad enim tähelepanu. Algab personaliseeritud näohooldus, mis arvestab Sinu naha eripärasid täiesti uuel tasemel, jättes naha värskeks, kumavaks ja sügavalt niisutatuks. Hoolduse juurde kuulub ka lõõgastav näomassaaž, mis aitab tõhusatel toodetel veelgi paremini Sinu nahal toimida. Analüüsi materjalid saadame ka meili peale, mis sisaldab nii naha seisukorra infot kui ka tootesoovitusi. Kingime Sulle ka personaalse koodi, mis annab e-poes 20% soodustust. Meie äpi saad hiljem enda rakendusse alla laadida ning pidada 90-päevast nahapäevikut, et jälgida koduse ilurutiini progressi. Tänu personaalsetele soovitustele väheneb ebasobivate toodete ostmine ja nende riiulisse seisma jäämine, aidates vähendada pakendijäätmeid. Palume varuda selleks kogemuseks 1,5 tundi.

85,00 

Laos

Saada e-kinkekaart

Kinkekaarti saad saata elektroonselt täites ära kinkekaardi saaja e-maili aadressi. Peale makse sooritamist saadetakse kinkekaart ka kinkekaardi saaja e-mailile. Kinkekaart kehtib 1 aasta ostukuupäevast.


Jaga ostukorv kolmeks osaks või tasu 30 päeva pärast! Sinu jaoks on see tasuta, ilma igasuguse intressi ja lisakuludeta.