Näonaha analüüs ja hooldus tehisintellekti abiga

Tule näohooldusele, mis kujuneb alles kohapeal vastavalt sinu naha vajadusetele ja saa teada, mis on sinu näonaha tugevused ja murekohad ning mida viimastega ette võtta!

Selleks oleme loonud näonaha analüüsi võimaluse, mis baseerub selfiel. Analüüsi tulemuste jaoks on kombineeritud nahateadlaste pikaajalised uuringud ning iluvaldkonnale mõeldud tehisintellekt.

Kuidas see täpsemalt toimib?

Pärast näo puhastamist teeme meie äpiga selfie ning sellest eraldatud andmed suunatakse reaalajas algoritmidele, et luua vastavalt personaalne näohooldus. Algoritmid on treenitud kasutama üle 3 miljoni naha näidise ja nende alusel formuleeruvad ka vastavad järeldused ning soovitused.

Analüüs annab hinnangu alates näonaha eri piirkondade vanusest kuni niisutuse, kortsude, punetuse, pigmentatsiooni, akne, pooride ja teiste mõõdikute kohta. Lisaks teostatakse silmapiirkonna analüüs, eriprobleemidele samuti ning kokku kaardistatakse 13 näonaha kriteeriumi. Niimoodi kujuneb just sinu nahale mõeldud näohooldus, mis sisaldab soovitusi nii meigi eemalduseks, naha puhastamiseks ja koorimiseks, parimaid maskisoovitusi, kõige sobilikumaid kreeme ja salongi aparatuuri, silmahoolduse lahendusi ning tooteid ja aparaate erihooldusteks nagu akne, vananev näonahk või pigmentatsioon. Tänu nii põhjalikule infole saab meie kosmeetik kasutada vastavalt murekohtadelele ja probleempiirkondadele täpsemaid lahendusi nii toodete kui aparatuuri näol ning ta näeb ära, millistele osadele rohkem rõhku panna. Vaata ka videost siit.

Lõpus tehakse uus selfie ning võrreldakse tulemusi enne ja pärast hooldust. Võrdlusmaterjal saadetakse sulle ka meili peale. Lisaks kingitakse ka sooduskood, mis annab toodete tellimisel 20% soodustust. Samuti saab Silueti kodulehel pidada 90-päevast nahapäevikut ja näha, kuidas soovitatud tooted on muutnud naha seisukorda. Tänu personaliseeritud soovitustele väheneb ka ebasobivate toodete ostmiste arv ning nende riiulisse seismajäämine ja tekib vähem pakendijäätmeid.

Aega tuleks varuda 1,5 tundi.

85,00 

Laos

Saada e-kinkekaart

Kinkekaarti saad saata elektroonselt täites ära kinkekaardi saaja e-maili aadressi. Peale makse sooritamist saadetakse kinkekaart ka kinkekaardi saaja e-mailile. Kinkekaart kehtib 1 aasta ostukuupäevast.


Jaga ostukorv kolmeks osaks või tasu 30 päeva pärast! Sinu jaoks on see tasuta, ilma igasuguse intressi ja lisakuludeta.