tilk! Lab niisutav musta küüslaugu ja salvei näomask

Musta küüslaugu ja salvei näomask sobib ideaalselt kombineeritud naha niisutamiseks ja toitmiseks. Mask toidab ja uuendab naharakke. Salvei ja musta küüslaugu toimeained aitavad hoida naha loomulikku tasakaalu ning annavad sellele kauni jume. Mask tõstab naha vastupanuvõimet, aitab rakkudel uueneda ja kahjustustel paraneda. Maskis töötavad koos antibakteriaalse toimega looduslikud koostisosad, mis aitavad rahustada põletikulisi protsesse nahas. Soovitame maski kasutust kombineerida tilk! Lab sarja musta küüslaugu ja salvei niisutava kreemiga – koos on nende toodete toime eriti tõhus.

Salvei on põletikuvastane ning antibakteriaalne, see hoogustab naha ainevahetuse protsesse ning võitleb vabade radikaalide vastu, hoides nahka põletike eest ning aidates võidelda juba tekkinud põletike protsessidega. Kurkumiini antioksüdandid on olulised naha parandamisel ja taastamisel. Maskis on suur roll ka Korea traditsioonide järgi fermenteeritud Eesti küüslaugul, mis on protsessis muutunud mustaks küüslauguks. Musta küüslaugu toimeained aitavad nahka uuendada ja taastada ning kaitsta seda keskkonna kahjulike mõjude eest. Samuti on mustal küüslaugul teaduslikult tõestatud omadused seeninfektsiooniga võitlemiseks ning kahjulike mikroobide hävitamiseks. Astelpajuõli aitab nahal uueneda ja mikrohaavadel paraneda. See kaitseb nahka ka päikesekahjustuste eest ning aitab vähendada ultraviolettkiirgusest tulenenud põletikke. E-vitamiin kaitseb naharakkusid vabade radikaalide eest ja toetab nende uuenemisprotsessi. Mask sisaldab ka kookosõli, mis hoolitseb naha niisutuse ja elastsuse eest ning kanepiõli, mis tasakaalustab rasust nahka ja toidab seda vitamiinidega. Maski aroomis on peamised rollid eeterlikul teepuul ning sidrunheinal.

32,90 


Jaga ostukorv kolmeks osaks või tasu 30 päeva pärast! Sinu jaoks on see tasuta, ilma igasuguse intressi ja lisakuludeta.