tilk! Lab sügavpuhastav apelsinilõhnaline näomask musta küüslaugu ja turbaga

Sügavpuhastav näomask musta küüslaugu ja turbaga puhastab nahka põhjalikult ning paneb selle särama. See niisutab nahka, sügavpuhastab poore ja hooldab ka põletikulist nahka. Turbamask sisaldab looduslikke õlisid, mis niisutavad ja annavad nahale elastust. Mask sobib regulaarseks kasutamiseks kõigi nahatüüpide puhul, sealhulgas on see ideaalne ka probleemse naha korral.

Mask tungib naha sügavatesse kihtidesse, puhastab naha sinna ladestunud toksiinidest samaaegselt nahka niisutades ja vereringet ergutades. Selle koostises olev balneoloogiline turvas sisaldab rikkalikult fulvo-, humiin- ja hümatomelaanhappeid. Need bioaktiivsed toimeained toniseerivad, taastavad naha normaalse tasakaalu ja omavad kortsudevastast toimet.

Näomask sisaldab ka fermentatsiooni teel saadud musta küüslaugu toimeaineid, mis kaitsevad naha loomulikku mikrobioomi. Must küüslauk on ka väga rikkalik antioksüdantide allikas, hoides naha kaua nooruslikuna, aidates naharakkudel uueneda, ennetada oksüdatiivset stressi, parandada naha vereringet ning toitainete omandamist. Must küüslauk aitab kaasa kollageeni moodustamisele nahas.

Lisaks on maski loomisel kasutatud ka fermentatsiooni tulemusena Lactobacillus probiootikumidest saadud nahale kasulikke toimeaineid, mis aitavad säilitada terve naha bioomi. Kasulikud peptiidid aitavad taastada naha loomulikku kaitsebarjääri, kaitstes nahka kahjulike keskkonnamõjude, vabade radikaalide toime ja väliste ärritajate eest.

Tõhusat abi regulaarsest maski kasutamisest saab tunda ka erinevate nahaprobleemide korral nagu psoriaas ja akne – see reguleerib naha loomulikku rasueritust ja omab põletikuvastast toimet, aidates nende probleemide sümptomeid rahustada. Maskile annab mõnusa lõhna magus apelsin.

23,99 


Jaga ostukorv kolmeks osaks või tasu 30 päeva pärast! Sinu jaoks on see tasuta, ilma igasuguse intressi ja lisakuludeta.