Allahindlus!

Nurme näohooldus ultraheli koorimise, auruti ja sügavpuhastava vaakumaparaadiga 5-korra kaart

Protseduur hõlmab näo- ja kaelapiirkonna põhjalikku hooldamist. Kõigepealt puhastatakse nahk Nurme roosivahu ja ultraheli koorimisaparaadiga. Roos muudab näo pehmeks ning ei lase näonahal kuivaks muutuda. Selle kombinatsiooniga tehakse õrn koorimine näole, mis valmistab naha ette järgmisteks etappideks. Ultraheli ja spaatliga koorija parandab vereringet, lümfi ainevahetust ja üldist naha tervist. Edasi toniseeritakse nahka Nurme roosiveega, millele järgneb aurutamine. Aur sisaldab greibi ning rosmariini eeterlikke õlisid, mis toniseerivad ja desinfitseerivad nahka. Siis algab näo sügavpuhastus, mille käigus kasutatakse spetsiaalset pooride puhastamiseks mõeldud vaakumaparaati. See teeb protsessi valutuks ja aitab kaasa puhtamale tulemusele. Järgmiseks kantakse peale Nurme niisutav mask. See sügavniisutab ja rahustab nahka ning paneb selle kaunilt kumama. Lõpetuseks masseeritakse nahka Nurme musta pipra ja koriandri kreemiga, mis on väga rahustava ja matistava toimega. Nahk on siidine veel mitu päeva!

Aega tuleks varuda 1 tund

173,25 

Laos

Saada e-kinkekaart

Kinkekaarti saad saata elektroonselt täites ära kinkekaardi saaja e-maili aadressi. Peale makse sooritamist saadetakse kinkekaart ka kinkekaardi saaja e-mailile. Kinkekaart kehtib 1 aasta ostukuupäevast.


Jaga ostukorv kolmeks osaks või tasu 30 päeva pärast! Sinu jaoks on see tasuta, ilma igasuguse intressi ja lisakuludeta.