D´DIFFERENCE külluslik niisutushooldus ehk skinflooding

See rikkalik niisutushooldus pakub sügavat niisutust, ühtlustab jumet ja sisaldab päikesekaitset! D´DIFFERENCE’i luksuslikud nahahooldussarja tooted on välja töötatud Eesti arstide ja biokeemikute poolt, pakkudes rõõmu kõigile, kes väärtustavad looduslikkust ja efektiivsust. Hooldus algab naha puhastamisega ning vajadusel eemaldatakse meik puhastuspiimaga. Edasi piserdatakse nahale niisutav näoudu 4D Care&Fix Face Mist, mis koosneb ylang-ylang lilleveest, hüaluroonhappest ja rakke üles äratavate peptiidide kokteilist. Seejärel kantakse nahale 5D Energy Back Face seerum, mis sisaldab hüaluroonhapet ja niatsiinamiidi. See seerum aitab taastada naha elastsust, suurendada niiskusesisaldust, leevendada päikesekahjustuste mõjusid ja siluda kortse. Seerumi efektiivsuse tagavad eri suurusega hüaluroonhappe molekulid, 5% niatsiinamiid, vase polüpeptiidid, taimsed tüvirakud ja roosi kroonlehtede ekstraktid. Tulemuse võimendamiseks kasutatakse ultraheli aparaadil niisutavat programmi. Järgneb näo-, kaela- ja dekoltee massaaž Golden Jojoba Balm nahapalsamiga. Edasi niisutatakse nahka 4D Moisturizing Day kreemiga. Hoolduse lõpetab jahutava toimega 6D Advanced Perfection primer ja tooniv päevapalsam 6D Tinted Glow Balm, mis aitavad ühtlustada jumet ja vähendada punetust. Lõpetuseks pihustatakse näole uuesti näoudu, et kinnistada tulemus. Erinevalt tavapärastest näohooldustest, mis võivad nahka ajutiselt punetama jätta, aitab see hooldus primeri ja tooniva päevapalsami abil nahatooni ühtlustada ning punetust vähendada, lisaks on päevapalsamis UV-kaitse.

Aega tuleks varuda 45 minutit

55,00 

Laos

Saada e-kinkekaart

Kinkekaarti saad saata elektroonselt täites ära kinkekaardi saaja e-maili aadressi. Peale makse sooritamist saadetakse kinkekaart ka kinkekaardi saaja e-mailile. Kinkekaart kehtib 1 aasta ostukuupäevast.


Jaga ostukorv kolmeks osaks või tasu 30 päeva pärast! Sinu jaoks on see tasuta, ilma igasuguse intressi ja lisakuludeta.