JOIK noorendav silmaümbruse kreem

Kerge tekstuuriga ja kiiresti imenduv kreem hooldab silmaümbruse õrna nahka ja aitab ennetada ning vähendada vananemise ilminguid.

Õrnas ja õhukeses silmaümbruse nahas on rasunäärmeid vähe ja niiskus haihtub naha pinnalt kergesti, muutes silmade ümbruse eriti haavatavaks kuivusele, mis põhjustab naha enneaegset vananemist ja kortsukeste teket, mistõttu on tõhus niisutus võti naha nooruslikkuse säilimisele.

Noorendavas silmakreemis sisalduv unikaalne nahaomane taimsetel ekstraktidel põhinev niisutuskompleks haakub nahapinnale nagu magnet, lukustab sinna niiskuse ning leevendab kuiva, kiskuvat ja tundlikku nahka.

Hüaluroonhape ning patenteeritud aktiivaine calcium 2-ketogluconatekoos mahetoodetud makadaamia- ja argaaniaõliga niisutavad sügavuti, ergutavad naharakkude uuenemist, kaitsevad nahka niiskuskao eest ning taastavad naha elastsuse.

Sügavuti niisutatud nahk on siledam ja vastupidavam kortsukeste tekkele.

Silmaümbruse piirkonna mikrovereringe ja lümfiringe on väga olulised õhukese naha elutegevuseks, selle häired väljenduvad silmapiirkonna tursetes, tumedates silmaalustes, naha lõtvumises ning üldises väsimuse ilmingutes. Noorendav silmakreem on rikastatud kofeiini, rohelise tee ja Itaalia õuna ekstraktiga, mis edendavad vereringet ning vähendavad silmapiirkonna turseid ja tumedaid silmaaluseid.

Polüsahhariidide-rikka tüvijala Cyathea Cumingiileheosadest valmistud ekstrakt omab tõhusat tõstvat ning siluvat toimet, muutes naha nähtavalt pringimaks ja siledamaks.

Kurgi ja rukkilille ekstraktid kirgastavad ja rahustavad silmaümbruse nahka, vähendavad väsimuse ilminguid ja panevad naha nooruslikult särama.

Kreem sobib kõikidele nahatüüpidele, eriti esimeste vananemisilmingutega nahale.

Noorendav silmaümbruse kreem on lõhnavaba*

*kreemi kerge kohviaroom pärineb looduslikust kohviekstraktist.

29,00 


Jaga ostukorv kolmeks osaks või tasu 30 päeva pärast! Sinu jaoks on see tasuta, ilma igasuguse intressi ja lisakuludeta.