JOIK noorendav päevakreem

Noorendav päevakreem aitab tõhusalt võidelda kolme peamise naha vananemist põhjustava teguriga:

–  aitab tõhusalt leevendada naha kuivust;

– kaitseb keskkonnamõjudest tingitud kahjustuste eest, mis on üks peamisi naha enneaegse vananemise põhjuseid;

– aitab suurendada naha energiavarusid, et tuua esile kirkam ja säravam, nooruslikum nahk.

Tõhus niisutus on ülioluline, et säiliks naha elastsus, nahk oleks prink ning sile.

Noorendavas päevakreemis sisalduv unikaalne nahaomane taimsetel ekstraktidel põhinev niisutuskompleks haakub nahapinnale nagu magnet, lukustab sinna niiskuse ning leevendab kuiva, kiskuvat ja tundlikku nahka. Nahaomane hüaluroonhape ning patenteeritud aktiivaine calcium 2-ketogluconateniisutavad sügavuti, ergutavad naharakkude uuenemist, kaitsevad nahka niiskuskao eest ning taastavad naha elastsuse.

Polüsahhariidide-rikka tüvijala Cyathea Cumingiileheosadest valmistud ekstrakt omab tõhusat tõstvat ning siluvat toimet, muutes naha nähtavalt pringimaks ja siledamaks.

Mahetoodetud argaaniaõli on tõhus niisutaja, annab nahale noorusliku kuma, aitab taastada naha elastsust ning muuta naha pringimaks ja pehmemaks.

Keskkonnategurid nagu õhusaaste, linnatolm või päikesekiirgus mõjutavad tugevalt naha seisundit ning on tänapäeval üheks oluliseks naha enneaegse vananemise põhjustajaks.

Noorendavas päevakreemis sisalduv vesikressi, nõgese, põldosi, Davidi budleja ja tüümiani ekstraktidel põhinev aktiivaine kompleks ning mahetoodetud sacha inchi õli kaitsevad nahka keskkonnastressi eest ja aitavad neutraliseerida stressifaktorite mõju, tugevdavad naha kaitsevõimet ning vähendavad keskkonnasaastest põhjustatud naha vananemisilminguid.

Naha vananedes väheneb naha energiavaru, mille tulemusel muutub nahk lõdvemaks ning jume näib elutu ja tuhm.

Noorendavas päevakreemis sisalduv tõhus kappariõite, mooruspuu ja kuldjuure ekstraktide kompleks aitab suurendada naha energiavaru, muutes selle nooruslikult säravaks.

Sobib kõikidele nahatüüpidele, eriti küpsele nahale.

35,00 


Jaga ostukorv kolmeks osaks või tasu 30 päeva pärast! Sinu jaoks on see tasuta, ilma igasuguse intressi ja lisakuludeta.