Tselluliidivastane rullmassaažikreem masinaga kasutamiseks

19.90 14.90

Laost otsas

Kirjeldus

RIKASTATUD SALENDAV JA TSELLULIIDIVASTANE KREEM kasutamiseks koos masinaga: innovaatiline, aktiivselt soojendav kreem kohvist ekstraheeritud bioloogiliselt aktiivsete koostisosadega võitleb tselluliidiga, lagundab rasvarakke ning tõstab naha kvaliteeti.
Kasutamine: kandke probleemsetele piirkondadele – puusadele, jalgadele, kätele. Masseerige, kuni kreem on täielikult imendunud. Parima tulemuse saab kui teha iga päev üks asi oma keha heaks! Tselluliidivastane kreem kofeiini ja vetikaekstraktiga on mõeldud rullmassaaži protseduuri ajaks salongis ning trimmiv kreem priimulaõli ja õunaseemne ekstraktiga rullivabadeks päevadeks kodus. Trimmiva kreemi leiab siit.
 

Koostisosad (INCI): Kohvist ekstraheeritud aktiivained – keha modelleeriv segu neljast väga tõhusast biotehnoloogilisel teel kohviubadest saadud koostisosast: kofeiin (Caffeine), teobromiin (Theobromine), metüülksantiin (Methyl Xanthine), paraksantniin (Paraxanthnine) aktiveerivad ainevahetust rasvarakkudes, vähendades märgatavalt lokaalseid rasvakogumeid ja siludes naha ebatasasusi. Taastavad koostisosad: Aasia vesinaba leheekstrakt (Centella Asiatica), luuderohu ekstrakt (Equisetum Arvense) ja rohelise tee ekstrakt (Camelia Sinensis) niisutavad, pehmendavad ja toidavad nahka. Selle tulemusena parandab toode naha toestavat struktuuri tselluliidist kahjustatud kudedes.

 

Tundliku nahaga inimestel võib esineda kuum, isegi kõrvetav tunne ning naha punetus kohtades, kuhu kreem peale kanti. Ei soovitata inimestele, kellel on väga haprad kapillaarid või nähtavad retikulaarsed veenid. Kui teil on vaja toodet kasutada, kasutage lokaalselt, hoidudes nähtavatest kapillaaride võrgustikest. Vältige kokkupuudet silmade ja limaskestadega. Pärast kasutamist peske põhjalikult käsi.