tilk! Lab õrn sügavpuhastav musta küüslaugu ja kadaka näokoorija

Õrn musta küüslaugu ja kadaka näokoorija aitab kaasa naharakkude uuenemisele ja pakub nahale sügavniisutavat kosutust. Koorija kasutamine aitab ennetada nahaaluste ummistuste teket ning puhastada juba ummistunud poore. Samaaegselt surnud naharakkude eemaldamisega annab koorija värskust ja niisutust, antioksüdandid aitavad nahka uuendada ning nahaprobleeme leevendada. Koorija sobib nii normaalsele kui ka probleemsele nahale.

Musta küüslaugu antioksüdandid toetavad naha uuenemisprotsessi ja taastamist, kaitstes seda ka keskkonnamõjude eest. Tootes on suur roll kadakal – seda on kasutatud kadaka hüdrosooli, kadakamarja pulbri ning eeterliku õli vormis, muutes kadaka toime maksimaalselt tõhusaks. Nendel koostisosadel on põletikuvastane toime, kadakas ka jahutab, pehmendab ja värskendab. Samal ajal on kadakas ka antiseptiline ja parandab vereringet. Aprikoosituumapulber stimuleerib vereringet ning aitab eemaldada surnud naharakke. Kookosõli niisutab ja hooldab, muutes nahka elastsemaks ning aidates vähendada nahaärritusi. Koorijal on mõnus kadaka lõhn.

Kasutamine: Näokoorija looduslikud toimeained on naha vastu õrnad ja seetõttu võib seda vastavalt vajadusele kasutada mitu korda nädalas. Kanna see õrnalt niiskele nahale, masseerides nahka ringjate liigutustega ning loputa leige veega. Peale koorimist võib nahka poputada ka niisutava näomaskiga, proovi näiteks meie salveiga näomaski.

Kõik koorija koostisosad on looduslikku päritolu ja vegan. Koorija on Taltechi teadlastega koostöös valminud innovaatiline nahahooldustoode, mis ühendab endas Korea iidsete traditsioonide järgi valmistatud Eestimaa musta küüslaugu ja kaasaegse teaduse lähenemist looduskosmeetikale.

Hoiustamine: Hoiusta koorijat toatemperatuuril.

22,90


Jaga ostukorv kolmeks osaks või tasu 30 päeva pärast! Sinu jaoks on see tasuta, ilma igasuguse intressi ja lisakuludeta.