Rullmassaaž ja Eesti metsa näomassaaž

39.00

Kirjeldus

Rullmassaaž koos infrapunavalgusega on kasulik: väljutab kehast mürkaineid, aitab vähendada ümbermõõte, kaalu ja tselluliiti, parandab lihastoonust, vormib ja tugevdab keha, parandab naha üldist seisundit, vähendab rasva, stimuleerib lihaseid, aktiveerib lümfiringlust, stimuleerib ainevahetust ja vereringet, tõuseb üldine energiatase.
 

Eesti metsa näomassaaž algab naha puhastamise ja toniseerimisega Turbliss rabatoonikuga. Seejärel teostatakse massaaž Nurme magusmandliõliga, mis niisutab nahka ning on sobilik kõigile nahatüüpidele. Õli sisse segatakse vastavalt kliendi soovile kas Nurme kadakamarja või männi eeterlik õli. Esimesel juhul on toime rahustav ja lõdvestav, teisel ergutav ja energiat andev. Hooldusesse kuulub pea-, kaela, näo-, ja dekolteemassaaž.

 

Pakett sisaldab 30-minutit Eesti metsa näomassaaži Eesti looduskosmeetika ilusalongis Siluett (aadressil Roosikrantsi 8/1) ja 60-minutilist rullmassaaži treeningut RollFit rullmassaažis (aadressil Estonia pst.1). Hinna sees on treeningriided- iga kord ootab teid puhas ja värske komplekt! Samuti pudel vett.