Nurme astelpaju pediküür

Taimelõhnade lummav maailm on Nurme tunnuseks. Iga pudel ja purgike sisaldab lisaks looduses kasvanud taimedele ja viljadele hoolikalt valitud eeterlike õlisid, mis viivad sind unustamatusse aroomiteraapia maailma. Astelpaju pediküüri alguses vannitatakse jalgu astelpaju õliga jalavannis. Siis hooldatakse kannad, pöianahad ja tehakse kõik muu vajalik pediküüriga kaasnev (ka küünte värvimine kas tavalaki, Striplaci või geellakiga). Järgneb jalgade koorimine astelpaju koorijaga, mis niisutab jalgu ning muudab need siidpehmeks. Astelpajuõli on vitamiinirikas, aitab kaasa naharakkude uuenemisele, tugevdab seda ning kaitseb nahka. Protseduuri lõpus viiakse läbi jalatalla massaaž astelpaju toitva kreemiga. Aega tuleks varuda 1,5 tundi.

47,00 

Laos

Saada e-kinkekaart

Kinkekaarti saad saata elektroonselt täites ära kinkekaardi saaja e-maili aadressi. Peale makse sooritamist saadetakse kinkekaart ka kinkekaardi saaja e-mailile. Kinkekaart kehtib 1 aasta ostukuupäevast.


Jaga ostukorv kolmeks osaks või tasu 30 päeva pärast! Sinu jaoks on see tasuta, ilma igasuguse intressi ja lisakuludeta.