Luksuslik 7-etapiline Tilk! koduspaa elamus

Oleme kokku pannud saaremaise looduskosmeetika Tilk! tooted ning Eesti looduskomeetika salongi Siluett juhendi, kuidas kõige mõnusamalt enda jaoks aega võtta. Silueti pikaajalise kogemusega kosmeetik, Mari Talviste, jagab oma nippe ja põnevaid teadmisi, mida tavaliselt salongihoolduste võtete seas kasutatakse.  Juhendist leiab ka muusikavaliku erinevale maitsele- soovitajaks saarlane Mai Leisz, maailma džässmuusikute tippu kuuluv basskitarrist ja helilooja.

Komplekt sisaldab: kasulike profinippidega juhendit, Scrub Me koorijat, Smooth Me näoõli, Detox Me maski, Refresh Me näovett, Regenerate näokreemi, Kiss Me huulepalsamit, saaremaist taimeteed, 3 teeküünalt, vatipatju ja rätikut. Komplekt saadetakse teele 3 tööpäeva jooksul.

49,90


Jaga ostukorv kolmeks osaks või tasu 30 päeva pärast! Sinu jaoks on see tasuta, ilma igasuguse intressi ja lisakuludeta.

Laos

Saada e-kinkekaart

Kinkekaarti saad saata elektroonselt täites ära kinkekaardi saaja e-maili aadressi. Peale makse sooritamist saadetakse kinkekaart ka kinkekaardi saaja e-mailile. Kinkekaart kehtib 1 aasta ostukuupäevast.