LPG+ Proellixe

19.00

Kirjeldus

Spetsiaalsete rullikute abil tehtud vaakummassaaž elavdab pindmist vereringet, lümfiringet ning seeläbi ka organismi ainevahetust. Hooldus on meeldiv ning oluline on silmas pidada, et mingil juhul ei tohi see valu tekitada. Protseduuri viiakse läbi spetsiaalse sukkpükse meenutava kostüümi. Meie juures ei tule kostüümi välja osta, vaid iga kord ootab teid puhas ja värske kostüüm! Lipomassage kehahooldusega mõjutatakse mehaaniliselt otse rasvarakke, mis aitab vabastada rasvakogumeid.

5 mõjutegurit:

*silub “apelsini-nahka” ehk tselluliiti

*vähendab turseid kudedes

*vormib figuuri

*aitab kehakaalu säilitada

*trimmib nahka

Kuuri jooksul on soovitatav hoida veepudel alati käepärast, kuna keha annab märku, et on aeg mürgid väljutada. Hoolduses soovitame käia 2-3 korda nädalas, regulaarselt ning 10 – 15 korda, tulemuste säilitamiseks üks kord kuus.

Vastunäidustused: ägedad põletikud, rasedus, rasked südame ja neeruhaigused, diabeet, perifeerse vereringe häirete korral, antikoagulantravi, songad, nahapinnast kõrgemad sünnimärgid, veenilaiendid, haavad.

Parimate tulemuste saavutamiseks on soovitav kombineerida LPG tselluliidihooldus ProEllixe’i salenemistreeninguga. Kui LPG toimib naha kaudu väljast sisse poole, siis ProEllixe’i teraapia toime liigub seest väljapoole.

Protseduuri kestus: 35min+11min

19€