Eesti metsa näomassaaž

Kutsume Sind osa saama jalutuskäigust Eesti metsas, kus kogu hoolduse kestel saadavad Sind looduslikud metsahelid ja linnulaul! See saab alguse naha puhastamisest ja toniseerimisest Turblissi rabatoonikuga, mis on 100% looduslik toode, ammutatud otse Eesti puhtast loodusest. Eriliseks teeb selle tooniku fakt, et peale töötlemata allikavee on see kosmeetikaturu ainus “elav vesi”. Järgneb nahka niisutav massaaž Nurme magusmandliõliga, mis sobib ideaalselt igale nahatüübile, taastades efektiivselt kuiva naha niiskustasakaalu, leevendades nahaärritusi ning toites ja elustades nahka. Magusmandliõli on kerge koostisega, imendub suurepäraselt ja ei ummista poore. Kliendi soovil lisatakse õlile Nurme kadakamarja või männi eeterlikku õli, millel on vastavalt kas rahustav ja lõõgastav või ergutav ja energiat andev toime. Hoolduse juurde kuuluvad pea-, kaela-, näo- ja dekolteemassaaž, pakkudes täielikku lõõgastust ja heaolu.

Aega tuleks varuda 30 minutit

30,00 

Laos

Saada e-kinkekaart

Kinkekaarti saad saata elektroonselt täites ära kinkekaardi saaja e-maili aadressi. Peale makse sooritamist saadetakse kinkekaart ka kinkekaardi saaja e-mailile. Kinkekaart kehtib 1 aasta ostukuupäevast.


Jaga ostukorv kolmeks osaks või tasu 30 päeva pärast! Sinu jaoks on see tasuta, ilma igasuguse intressi ja lisakuludeta.