D’Difference 6D cocooning gel-to-oil cleanser

ANNE & STIIL ILULEMMIK 2021

Tekstuuri muutev õligeel on mõeldud iga nahatüübi jaoks, aga eriti hästi mõjub see neile, kelle nahk on niiskusvaene, kuiv, tundlik ja vananemistunnustega. Veel sobib see toode neile, kes armastavad topeltpuhastust, et eemaldada tugev meik ja SPF jäägid. Sellisel puhul on õligeel puhastuse esimene etapp.

Õligeel sulatab naha küljest kõik rasu, saaste, meigi- ja päikesekaitsetoodete jäägid. Viie loodusliku õli sisaldus annab nahale pehmuse ja sileduse, niisutab ja toidab nahka.

Suhkrubaasiline geel muutub naha soojusega kokkupuutel õliks. Selle õliga saab teha massaaži ja kui pole kunstripsmeid või väga tundlikke silmi, siis sobib toode ka silmade puhastamiseks. Kui lisada näole vett, siis muutub õli piimaks ja seda on väga lihtne ja mõnus maha pesta.

Tootega on kaasas ka looduslikest materjalidest puhastusrätik, mis viimistleb puhastusrituaali. Nahk jääb sile ja beebipehme ja võib tekkida kiusatus kreemi mitte kasutada. Siiski tuleks kasutada peale puhastamist kindlasti näovett ning seejärel seerumit, kreemi.

See toode on looduslik ja VEGAN.

DERMATOLOOGILISELT TESTITUD, vaba SLS ja SLES ühenditest.

34,00 


Jaga ostukorv kolmeks osaks või tasu 30 päeva pärast! Sinu jaoks on see tasuta, ilma igasuguse intressi ja lisakuludeta.