Siluett
Roosikrantsi 8, Tallinn, 10119
Aegade broneerimine:
+372 561 744 14
Avatud:
E- R 10.00- 19.00,
L ettetellimisel,
P suletud.
Maria Fiveger
maria@sinusiluett.ee
et

Maniküür ja pediküür

Klassikaline maniküür

Maniküür tavalakiga.

Aega tuleks varuda: 1,15h

Hind: 19 €

 

Kuivmaniküür Alessandro Striplaciga 

Maailma esimene küünelakk, mis püsib palju kauem kui tavaline küünelakk, ei kihistu. Eemaldamiseks pole vaja kasutada lahustit või küünelakieemaldusvahendit. Lihtsalt tõmmake Striplac küüntelt maha kui soovite vaheldust ja uut värvi! Pärast Striplac küünelaki eemaldamist on küüs terve ning kahjustusteta.

 • Ei pea ootama laki kuivamist, see on koheselt kuiv
 • Kaitseb ja tugevdab naturaalset küüneplaati
 • Kiire ja mugav peel-off eemaldus, pole vaja viilida ega kasutada lahustit
 • Ei kahjusta naturaalset küünt
 • Kestab kuni 10 päeva
Aega tuleks varuda: 1,15h

Hind: 20€, juhul kui on enne Gelish püsilakk peal, 24€

 

Maniküür Glamlaciga

Glamlac on püsiküünelakk, mis ei kooru maha ja püsib kuni 2 nädalat. Püsiküünelakk Glamlac on kombineeritud uusima UV-tehnoloogiaga. LED lamp tagab kiire küünelaki kuivamise. Tulemuseks on elastsed küüned, mis ei kaota läiget. Küüne lihvimine on õrn ja ei kahjusta küüneplaati. Õhuke küünelaki kiht kaitseb ja tugevdab küüne pinda ning keratiini sisaldus aitab kaasa küüne loomulikule kasvamisele.

 • Glamlac püsilakk (kuivmaniküür, esmalakkimine )                        24 €
 • Glamlac püsilakk (märgmaniküür, esmalakkimine)                       26 €
 • Glamlac hooldus (laki eemaldus, kuivmaniküür+ uus värv)         24 €
 • Glamlac püsilaki eemaldamine (eemaldus ja õli)                            13 €
 • Glamlac püsilaki eemaldamine (eemaldus ja tavamaniküür)       24€
 • Ühe küüne parandus                                                                              3 €

 

LUMI kanepimaniküür Alessandro Striplaci/Glamlaciga/tavalakiga

Koostöös LUMI kanepitoodete sarjaga oleme välja töötanud kanepimaniküüri. Kõigepealt viilitakse küüned soovitud kuju järgi. Järgmisena hooldatakse küünenahad ja tehakse kõik muu vajalik maniküüriga kaasnev. Edasi lakitakse küüned meelepärase tooniga. Järgneb käte koorimine suhkru baasil valmistatud kanepi koorijaga, mis on õrn naha vastu ning nahk jääb meeldivalt siidine. Peale seda viiakse läbi kätemassaaž sügavniisutava kanepikreemiga. Tulemuseks on kaunid, siidised ja pehmed käed!

Aega tuleks varuda: 1,5h

Hind: 34€

 

Signe Seebid roosiõie käte- ja küüntehooldus

Koostöös Signe Seepidega oleme välja töötanud roosiõie käte- ja küüntehoolduse. Kõigepealt viilitakse küüned soovitud kuju järgi. Järgneb käte koorimine suhkru baasil valmistatud roosiõie koorijaga, mis niisutab käsi ning muudab need siidpehmeks. Siis vannitatakse käsi Signe Seepide roosiõie piimaga kätevannis. Järgmisena hooldatakse küünenahad ja tehakse kõik muu vajalik maniküüriga kaasnev. Peale seda viiakse läbi kätemassaaž sheavõi niisutajaga. Protseduuri lõpus lakitakse küüned meelepärase tooniga. Tulemuseks on kaunid, siidised ja pehmed käed!

Aega tuleks varuda: 1,15h

Hind: 29€

 

Klassikaline pediküür

Pediküür tavalakiga.

Aega tuleks varuda: 1,15h

Hind: 26 €

 

Pediküür Glamlaciga

 • Glamlac püsilakk (pediküür,lakkimine)                                             29 €
 • Glamlac hooldus (laki eemaldamine,pediküür,uus lakk)               29 €
 • Glamlac püsilaki eemaldamine (eemaldus ja tavapediküür)         29€

 

LUMI kanepipediküür Alessandro Striplaciga/Glamlaciga/tavalakiga

Koostöös LUMI kanepitoodete sarjaga oleme välja töötanud kanepipediküüri. Kõigepealt vannitatakse jalgu sidrunheina eeterliku õliga jalavannis. Siis hooldatakse kannad, pöianahad ja tehakse kõik muu vajalik pediküüriga kaasnev (ka küünte värvimine). Järgneb jalgade koorimine suhkru baasil valmistatud kanepi koorijaga, mis niisutab jalgu ning muudab need siidpehmeks. Protseduuri lõpus viiakse läbi jalatalla massaaž kanepiõliga. Tulemuseks on siidised ja kaunid jalad!

Aega tuleks varuda: 1,5h

Hind: 39€

 

Signe Seebid piparmündi pediküür Alessandro Striplaciga/Glamlaciga/tavalakiga

Koostöös Signe Seepidega oleme välja töötanud apelsini pediküüri. Kõigepealt vannitatakse jalgu piparmündi eeterliku õliga jalavannis. Järgneb jalgade koorimine suhkru baasil tehtud piparmündi koorijaga, mis niisutab jalgu ning muudab need siidpehmeks. Siis hooldatakse kannad, pöianahad ja tehakse kõik muu vajalik pediküüriga kaasnev (ka küünte värvimine). Protseduuri lõpus viiakse läbi jalatalla massaaž piparmündi niisutajaga. Tulemuseks on kerged ja puhanud jalad, mis õhkavad värskusest!

Aega tuleks varuda: 1,15h

Hind: 35€

 

Signe Seebid apelsini pediküür Alessandro Striplaciga/Glamlaciga/tavalakiga

Koostöös Signe Seepidega oleme välja töötanud apelsini pediküüri. Kõigepealt vannitatakse jalgu apelsini eeterliku õliga jalavannis. Järgneb jalgade koorimine suhkru baasil tehtud apelsini koorijaga, mis niisutab jalgu ning muudab need siidpehmeks. Siis hooldatakse kannad, pöianahad ja tehakse kõik muu vajalik pediküüriga kaasnev (ka küünte värvimine). Protseduuri lõpus viiakse läbi jalatalla massaaž apelsini niisutajaga. Tulemuseks on kerged ja puhanud jalad, mis õhkavad värskusest!

Aega tuleks varuda: 1,15h

Hind: 35€

 

 

Uudised

3D kulmud!

3D kulmud!

Tegemist on mitmeastmelise hooldusega, mis keskendub kulmude disainile. Hoolduse käigus vahatatakse, värvitakse, tõmmatakse niidiga, trimmitakse ning viimistletakse kulmud kulmumeigiga. Täpse [...]

read more

Uus JOIK tsitruse jalamassaaž!

Uus JOIK tsitruse jalamassaaž!

Lõõgastavat ning aroomirikast jalamassaaži alustatakse jalavanniga, mis sisaldab JOIK tsitruse vannipiima. Järgneb jalgade koorimine, greibi-mandariini koorijaga- nahk muutub pehmeks ning [...]

read more

Uus! Botanic Garden ürdine näohooldus

Uus! Botanic Garden ürdine näohooldus

Meie kõige uuem ja ürdisem näohooldus Botanic Gardenilt on kombineeritud Ajurveeda teadmistega. Botanic Garden toetab Eesti väikeseid talusid, kust pärinevad orgaanilised [...]

read more