Siluett
Roosikrantsi 8, Tallinn, 10119
Aegade broneerimine:
+372 561 744 14
Avatud:
E- R 10.00- 19.00,
L ettetellimisel,
P suletud.
Maria Fiveger
maria@sinusiluett.ee
et

Salendavad hooldused

Ekspress kupumassaaž

Sobiv ja tõhus hoolitsus näiteks lõunapausi ajal, kuna kestab kiired 30 minutit! Mitte toksilisest silikoonist kuppudega massaaž on intensiivne ning keskendub alakeha kõige klassikalistemale murepiirkondadele. Kõigepealt avatakse lümfisüsteem. Enne iga kehapiirkonna kupumassaži kantakse peale spetsiaalne õlisegu, mis sisaldab greibi ning kadaka eeterlikke õlisid. Need on tõhusad tselluliidi vastu võitlemisel ning niisutavad põhjalikult nahka. Siis algab kupumassaaž, mis hõlmab tuharaid, reite tagakülgi, esikülgi ning kõhtu. Kupumassaaž trimmib nahka, vähendab tselluliiti, puhastab poore ning parandab verevarustust. Iga piirkonna hooldamise lõpus hõõrutakse ülejäänud õli põhjalikult naha sisse. Vastunäidustused: veenilaiendid- ja põletikud, kilpnäärme-, neeru-, kopsu- ja nakkushaigused, kasvajad, palavik, lahtised haavad, raseduse ajal, imetamise perioodil.

Kestus 30min

Hind: 1 x 19€, 5 x 90, 10 x 170€

 

Kupuhooldus kõhumassaažiga

Mitte toksilisest silikoonist kuppudega massaaž keskendub tuharatele, reite tagakülgedele, esikülgedele ning kõhule. Kõigepealt avatakse lümfisüsteem. Enne iga kehapiirkonna kupumassaži kantakse peale spetsiaalne õlisegu, mis sisaldab greibi ning kadaka eeterlikke õlisid. Need on tõhusad tselluliidi vastu võitlemisel ning niisutavad põhjalikult nahka. Järgneb kupumassaaž ning hooldamise lõpus hõõrutakse ülejäänud õli põhjalikult naha sisse. Kupumassaaž trimmib nahka, vähendab tselluliiti, puhastab poore ning parandab verevarustust. Hooldus lõppeb põhjaliku kõhumassaaziga, mis vabastab pingetest, elavdab ainevahetust ning teeb kergema olemise! Vastunäidustused: veenilaiendid- ja põletikud, kilpnäärme-, neeru-, kopsu- ja nakkushaigused, kasvajad, palavik, lahtised haavad, raseduse ajal, imetamise perioodil.

Kestus 45min

Hind: 1 x 26€, 5 x 115, 10 x 190€

 

Sõsar detox- ja heaoluhooldus

Detox- ja heaoluhooldus on keha modelleeriv ja lõõgastav hooldus, kus kokku on kombineeritud efektiivseimad meetodid. Hoolduses kasutatakse Sõsari bioaktiivset sügavpuhastavat meremuda maski. Detox- ja heaoluhooldus väljutab kehast jääkained ja puhastab organisimi. Värskendab meelt ning parandab naha toonust. Sobib hästi neile, kellel pole aega reisile minna, kuid keha ja vaim vajab turgutamist.

Sõsari detox- ja heaoluhooldus koosneb mitmest erinevast etapist. Kokku on ühendatud salenemis- ja lõõgastusmeetod. Keha masseeritakse ja kooritakse aroomiteraapilist toimet omava meresoolaga. See valmistab ette naha protseduuriks ja lõõgastab.  Järgneb Proellixe salenemistreening ning Sõsari mudamähis. Muda elavdab nahaalust vereringet, eemaldab seeläbi mürkaineid ja kiirendab raku uuenemisprotsesse, mistõttu suureneb hapniku ja toitainete juurdevool. Mask mõjub sügavamate nahakihtideni. Lõpetuseks aga tehakse lõõgastav massaaž eeterliku õliga.

Protseduuri kestus 1,5h

59 €

 

Sõsar salendav mudamähis 

See on tõhus vahend kehamõõtude vähendamiseks, naha välimuse parandamiseks, jääkainete väljutamiseks ning tselluliidiga võitlemiseks. Protseduur algab Proellixe treeninguga, millele järgneb Sõsar mudamaski pealekandmine alakeha probleemsetele piirkondadele. Ravimudal on sügavpuhastav, niisutav, toitev ja surnud naharakke kooriv toime. Temas sisalduvad mikroelemendid ja mineraalained, nagu humiin- ja fulvohappeid, kiirendavad läbi naha imendudes nahaalust vereringet, mis omakorda aitab väljutada mürkaineid ja suurendada hapniku ning toitainete liikumist antud piirkonnas. Peale hooldust uuenevad väsinud naharakud, aeglustuvad vananemisprotsessid ja nahk muutub elastseks. Mask mõjub sügavamate nahakihtideni, mistõttu aitab vähendada akne- ja rasedusarme ning tselluliiti. Alakeha mähkimiseks kasutatakse spetsiaalkilet, mille tulemusena tekitatakse ühtlane ja pidev surve kõikidele probleemsetele piirkondadele. Protseduuri lõpus spetsiaalkile ja mudamask eemaldatakse ning nahk niisutatakse kadaka-greibi õliga.

Lisainfo: protseduur on vastunäidustatud juhul kui on tromboosi oht.

Kestus 60 min.

30€

 

LPG kehahooldus

LPG ravimeetod, mis on mõeldud nahaaluse koe töötlemiseks, töötati välja 1986. aastal Prantsusmaal. Spetsiaalsete rullikute abil tehtud vaakummassaaž elavdab pindmist vereringet, lümfiringet ning seeläbi ka organismi ainevahetust. Hooldus on meeldiv ning oluline on silmas pidada, et mingil juhul ei tohi see valu tekitada. Protseduuri viiakse läbi spetsiaalse sukkpükse meenutava kostüümi. Meie juures ei tule kostüümi välja osta, vaid iga kord ootab teid puhas ja värske kostüüm! Lipomassage kehahooldusega mõjutatakse mehaaniliselt otse rasvarakke, mis aitab vabastada rasvakogumeid.

5 mõjutegurit:

*silub “apelsini-nahka” ehk tselluliiti

*vähendab turseid kudedes

*vormib figuuri

*aitab kehakaalu säilitada

*trimmib nahka

Kuuri jooksul on soovitatav hoida veepudel alati käepärast, kuna keha annab märku, et on aeg mürgid väljutada. Hoolduses soovitame käia 2 korda nädalas, regulaarselt ning 10 – 15 korda, tulemuste säilitamiseks üks kord kuus.

Vastunäidustused: ägedad põletikud, rasedus, rasked südame ja neeruhaigused, diabeet, perifeerse vereringe häirete korral, antikoagulantravi, songad, nahapinnast kõrgemad sünnimärgid, veenilaiendid, haavad.

Protseduuri kestus: 35min

Hind: 1 x 19€, 5 x 90, 10 x 170€

Uudised

3D kulmud!

3D kulmud!

Tegemist on mitmeastmelise hooldusega, mis keskendub kulmude disainile. Hoolduse käigus vahatatakse, värvitakse, tõmmatakse niidiga, trimmitakse ning viimistletakse kulmud kulmumeigiga. Täpse [...]

read more

Uus JOIK tsitruse jalamassaaž!

Uus JOIK tsitruse jalamassaaž!

Lõõgastavat ning aroomirikast jalamassaaži alustatakse jalavanniga, mis sisaldab JOIK tsitruse vannipiima. Järgneb jalgade koorimine, greibi-mandariini koorijaga- nahk muutub pehmeks ning [...]

read more

Uus! Botanic Garden ürdine näohooldus

Uus! Botanic Garden ürdine näohooldus

Meie kõige uuem ja ürdisem näohooldus Botanic Gardenilt on kombineeritud Ajurveeda teadmistega. Botanic Garden toetab Eesti väikeseid talusid, kust pärinevad orgaanilised [...]

read more