Siluett
Roosikrantsi 8, Tallinn, 10119
Aegade broneerimine:
+372 561 744 14
Avatud:
E- R 10.00- 19.00,
L ettetellimisel,
P suletud.
Maria Fiveger
maria@sinusiluett.ee
et

Aroomiteraapiline tselluliidimassaaž

juuni 7, 2011

Aroomiteraapiline tselluliidimassaaž parandab vereringet, avab lümfiringe ning väljutab jääkaineid. Hoolikalt valitud essentsõlid soodustavad naha välimuse paranemist ja mõjutavad kogu organismi toimimist! Käsitsi tehtav tselluliidimassaaž on üks efektiivsematest ja ohutumatest meetoditest, sest liiga tugev mehhaaniline massaaž võib lümfisüsteemi hoopis kahjustada.

Ühes korrast piisab, et pehmendada nahka ning muuta probleemsed kohad veidi siledamaks. Suuremaks muutuseks on vaja teha regulaarseid hooldusi ja kanda hoolt naha eest ka kodus! Selleks on võimalik soetada Siluetis 5x kaart.

Õlid:

  • Kadakas-  kiirendab vereringet, viib kehast mürke välja, antiseptik, diureetikum. Tõstab meeleolu, aitab ärevuse ja vaimse väsimuse puhul.
  • Küpress- kiirendab vereringet, viib kehast mürke välja, antiseptiline, diureetikum, ergutab lümfiringet. Rahustab meeli.
  • Apteegitill-  parandab seedimist, diureetikum. Parandab keskendumist ja vaimselt värskendav.
  • Sidrun-  mürkaineid väljutav, diureetikum, parandab seedimist, ergutab lümfiringet. Tema puhas ja erk lõhn tõstab tuju, viib loiduse, leevendab stressi.

Kuidas saakski ravida tselluliiti kui selle põhjus on eemaldamata?

Aeglane lümfisüsteem põhjustab vedelikupeetust, mis on seotud tselluliidi tekkega. Lümfidrenaaž ehk tselluliidimassaaži peamine eesmärk on üleliigne vesi välja saada. Üleliigne vesi ongi see, mis paisutab rasvarakke ülemise nahakihi juurde, põhjustades muhkliku ja konarliku naha pinna.  Käsitsi tehtav lümfimassaaž on parim massaažiliik tselluliidi ravis,sest see aitab stimuleerida lümfivoolu ja vähendada rasvkoes asuvat vedelikku.

NB! Anna endale aega- kui sul on tselluliit kogunenud juba aastaid, on vaja 3-4 kuud,et esimesi tulemusi näha. Ilusate ilmadega käi rohkem jalgsi ja kindlasti toitu tervislikult! Mõned näpunäited leiate Silueti kodulehelt “TOITUMINE” rubriigi alt.

Kindlasti ära unusta vett juua- see loputab välja need ained, mis hoiavad vett ligi- nagu näiteks sool. Iga valmistoidu kohta tuleks juua klaas vett. Näiteks 60kg kaaluv täiskasvanu peaks jooma päevas 1,5-2 liitrit (6-8 250ml klaasitäit) vedelikku, millest enamuse peaks moodustama vesi. Joo vett 10-15 minutit enne igat söögikorda.

Protseduuri kestus 30 min.

Aega tuleb varuda 45 min.

Hind  39 €

Uudised

3D kulmud!

3D kulmud!

Tegemist on mitmeastmelise hooldusega, mis keskendub kulmude disainile. Hoolduse käigus vahatatakse, värvitakse, tõmmatakse niidiga, trimmitakse ning viimistletakse kulmud kulmumeigiga. Täpse [...]

read more

Uus JOIK tsitruse jalamassaaž!

Uus JOIK tsitruse jalamassaaž!

Lõõgastavat ning aroomirikast jalamassaaži alustatakse jalavanniga, mis sisaldab JOIK tsitruse vannipiima. Järgneb jalgade koorimine, greibi-mandariini koorijaga- nahk muutub pehmeks ning [...]

read more

Uus! Botanic Garden ürdine näohooldus

Uus! Botanic Garden ürdine näohooldus

Meie kõige uuem ja ürdisem näohooldus Botanic Gardenilt on kombineeritud Ajurveeda teadmistega. Botanic Garden toetab Eesti väikeseid talusid, kust pärinevad orgaanilised [...]

read more