Siluett
Roosikrantsi 8, Tallinn, 10119
Aegade broneerimine:
+372 561 744 14
Avatud:
E- R 10.00- 19.00,
L ettetellimisel,
P suletud.
Maria Fiveger
maria@sinusiluett.ee
et

Jumalanna hoolitsus

veebr 25, 2011

Jumalanna hoolitsusel dikteerid sina kogu muusika! Siluett on koos iluteenindajatega kaheks tunniks ainult sinu kallima või teie mõlema päralt. Sinu armsamale tehakse kõik täpselt nii nagu talle meeldib: tema lemmiklilled, muusika, jook, maiustus ning hoolitsus koos massaažiga. Lisaks veel kingitus Silueti poolt.

I Stsenaarium võiks välja näha nii: Siluett tellib sinu kallimale takso, mis sõidutab ta kohale. Saabudes Siluetti ootab teda hea vein, tema eelistatuim muusikapala, parimatesse mälestustesse viiv maiustus ning kaunis kimp lilli! Tema valib endale meie menüüst meelepärase hoolitsuse ja massaaži! Hoolitsuse lõpus saab Jumalanna Siluetilt kingituse ja teda ootab väljas takso, mis viib ta õnnelikult koju.

II Stsenaarium võiks välja näha nii: Sina helistad kallimale ja teatad,et mõne aja pärast ootab teda takso, mis sõidutab ta Siluetti. Saabudes Siluetti ootad sina teda koos hea veini, mälestustesse viiva muusikapala ja maiustustega. Tema valib endale menüüst meelepärase hoolitsuse ja massaaži. Hoolitsuse lõpus annad talle lilled ja kingituse. Teid ootab väljas takso, mis viib õnnelikult koju.

See on meie poolt välja pakutud asjade kulg, kuid sinuga koos saame kogu stsenaariumit temale veel meelepärasemaks kohandada.

Kestus kokku 2h

Orienteeruv hind:

121 €/ 1900.-

Iga Jumalanna soovid on erilised ja varieeruvad, siis kujuneb lõpphind vastavalt valikutele. Selleks võtke Siluetiga julgelt ühendust!

Uudised

3D kulmud!

3D kulmud!

Tegemist on mitmeastmelise hooldusega, mis keskendub kulmude disainile. Hoolduse käigus vahatatakse, värvitakse, tõmmatakse niidiga, trimmitakse ning viimistletakse kulmud kulmumeigiga. Täpse [...]

read more

Uus JOIK tsitruse jalamassaaž!

Uus JOIK tsitruse jalamassaaž!

Lõõgastavat ning aroomirikast jalamassaaži alustatakse jalavanniga, mis sisaldab JOIK tsitruse vannipiima. Järgneb jalgade koorimine, greibi-mandariini koorijaga- nahk muutub pehmeks ning [...]

read more

Uus! Botanic Garden ürdine näohooldus

Uus! Botanic Garden ürdine näohooldus

Meie kõige uuem ja ürdisem näohooldus Botanic Gardenilt on kombineeritud Ajurveeda teadmistega. Botanic Garden toetab Eesti väikeseid talusid, kust pärinevad orgaanilised [...]

read more