Siluett
Roosikrantsi 8, Tallinn, 10119
Aegade broneerimine:
+372 561 744 14
Avatud:
E- R 10.00- 19.00,
L ettetellimisel,
P suletud.
Maria Fiveger
maria@sinusiluett.ee
et

Vannimuffinid

veebr 8, 2011

Vannimuffinid

Männi- männiõli on aroomiteraapiliselt toimelt ergutav ja energiat andev, aitab organismil vabaneda toksilistest ainetest, suurendab mehelikku potentsi ja elujõudu Viinamarjaseemneõli pehmendab ja silub nahka, taastades selle elastsust. Rahvameditsiinis on meresool hinnatud oma laialdase toime poolest- sool on lihaseid lõõgastav ja põletikuvastase toimega, tõhus ekseemide ja väikeste haavade parandamisel. Aitab nahal lõõgastuda ja taastuda, kiirendab ainevahetust ja leevendab liigese ning lihasevalusid.

Apelsini- hea tuju looja, nahka toniseeriv, rahustav ja soojendav. Apelsini õli parandab jumet. Viinamarjaseemneõli pehmendab ja silub nahka, taastades selle elastsust. Rahvameditsiinis on meresool hinnatud oma laialdase toime poolest- sool on lihaseid lõõgastav ja põletikuvastase toimega, tõhus ekseemide ja väikeste haavade parandamisel. Aitab nahal lõõgastuda ja taastuda, kiirendab ainevahetust ja leevendab liigese ning lihasevalusid.

Lavendli- lavendli õli mõjub lõõgastavalt. Aitab luua hea une. Viinamarjaseemneõli pehmendab ja silub nahka, taastades selle elastsust. Rahvameditsiinis on meresool hinnatud oma laialdase toime poolest- sool on lihaseid lõõgastav ja põletikuvastase toimega, tõhus ekseemide ja väikeste haavade parandamisel. Aitab nahal lõõgastuda ja taastuda, kiirendab ainevahetust ja leevendab liigese ning lihasevalusid.

Apelsini-Lavendli- hea tuju looja, nahka toniseeriv, rahustav ja soojendav. Apelsini õli parandab jumet. Lavendli õli mõjub lõõgastavalt. Viinamarjaseemneõli pehmendab ja silub nahka, taastades selle elastsust Rahvameditsiinis on meresool hinnatud oma laialdase toime poolest- sool on lihaseid lõõgastav ja põletikuvastase toimega, tõhus ekseemide ja väikeste haavade parandamisel. Aitab nahal lõõgastuda ja taastuda, kiirendab ainevahetust ja leevendab liigese ning lihasevalusid.

Roosiõie- Ylang-Ylang on oma toime poolest kirge tekitav. Idamaiselt eksootiline. Sidrunhein on särtsakas ja värske. Romantilist meeleolu aitab luua ka peotäis lõhnavaid roosiõisi. Viinamarjaseemneõli pehmendab ja silub nahka, taastades selle elastsust. Roosa savi puhastab ja parandab nahka. Rahvameditsiinis on meresool hinnatud oma laialdase toime poolest- sool on lihaseid lõõgastav ja põletikuvastase toimega, tõhus ekseemide ja väikeste haavade parandamisel. Aitab nahal lõõgastuda ja taastuda, kiirendab ainevahetust ja leevendab liigese ning lihasevalusid.

Romantiline- palmroosa magus roosine pehme aroom. Palmroosa hooldab ja niisutab nahka. Viinamarjaseemneõli pehmendab ja silub nahka, taastades selle elastsust. Rahvameditsiinis on meresool hinnatud oma laialdase toime poolest- sool on lihaseid lõõgastav ja põletikuvastase toimega, tõhus ekseemide ja väikeste haavade parandamisel. Aitab nahal lõõgastuda ja taastuda, kiirendab ainevahetust ja leevendab liigese ning lihasevalusid.

Piparmündi- Erakordselt värskendav ja ergutav piparmündi aroom sobib hommikuseks värskenduseks kui ka pärast kuuma randa jahutuseks. Toimib jahutavalt. Aroomiteraapias kasutatakse piparmündi õli peavalu ja külmetussümptomite leevenduseks. Viinamarjaseemneõli pehmendab ja silub nahka, taastades selle elastsust. Rahvameditsiinis on meresool hinnatud oma laialdase toime poolest- sool on lihaseid lõõgastav ja põletikuvastase toimega, tõhus ekseemide ja väikeste haavade parandamisel. Aitab nahal lõõgastuda ja taastuda, kiirendab ainevahetust ja leevendab liigese ning lihasevalusid.

Uudised

3D kulmud!

3D kulmud!

Tegemist on mitmeastmelise hooldusega, mis keskendub kulmude disainile. Hoolduse käigus vahatatakse, värvitakse, tõmmatakse niidiga, trimmitakse ning viimistletakse kulmud kulmumeigiga. Täpse [...]

read more

Uus JOIK tsitruse jalamassaaž!

Uus JOIK tsitruse jalamassaaž!

Lõõgastavat ning aroomirikast jalamassaaži alustatakse jalavanniga, mis sisaldab JOIK tsitruse vannipiima. Järgneb jalgade koorimine, greibi-mandariini koorijaga- nahk muutub pehmeks ning [...]

read more

Uus! Botanic Garden ürdine näohooldus

Uus! Botanic Garden ürdine näohooldus

Meie kõige uuem ja ürdisem näohooldus Botanic Gardenilt on kombineeritud Ajurveeda teadmistega. Botanic Garden toetab Eesti väikeseid talusid, kust pärinevad orgaanilised [...]

read more