Siluett
Roosikrantsi 8, Tallinn, 10119
Aegade broneerimine:
+372 561 744 14
Avatud:
E- R 10.00- 19.00,
L ettetellimisel,
P suletud.
Maria Fiveger
maria@sinusiluett.ee
et

Inspireeru Cosmo lugejate kingiideedest

dets 6, 2011

Cosmopolitan küsis lugejatelt nende nutikaid kingi-ideid. Auhinnaks oli Comfort Zone’i näohooldus ja võitis Diana!

Helena: Kavatsen armsale inimesele kinkida ilusa karbi sees 100 paberist südant ja igaühele neist kirjutada põhjuse, miks ta nii armas ja kallis on.

Piret: Poiss-sõbrale teeksin romantilise kingi – ilusti ära raamitud pildi meist kahest või siis raamiksin kondoomi ja kirjutaksin juurde “Vajadusel purusta klaas!”.

Sandra: Sõbrannale kavatsen kinkida oma vaba päeva, et ta saaks koos minuga teha just seda, mida TEMA tahab.

Mirell: Parim kink on ikka enda tehtud – käsitsi valmistatud trühvlid, isetehtud seep või küünal, üllatav apelsini-tšillimoos panevad saajal näo kindlasti särama.

E.S.: Korraldan kallimale, ühtlasi ka sellele, keda kõige rohkem armastan (ENDALE!), mõnusa spaakülastuse – see on kingitus meile mõlemale!

Diana: Sel aastal teen oma meessõbrale väga erilised piparkoogid, näiteks naisekeha kujulised glasuurist bikiinidega, kamasuutra poosides paarikesed…

Liisi: Ema saab toreda teesõela, mille keti otsas ripub pisike punane täppidega teekann, siis veel ilusas pakendis rohelist teed ja jõuluteemalised rätikud.

Erika: Kallimale plaanin koostada kogumiku tema luuletustega. Ta on neid sahtlisse ja oma blogisse kirjutanud. Parimad neist olen arvutisse trükkinud. Mõtlen veel, kuidas illustreerida, siis prindin välja ja köidan ära.

Monika: Ikka parfüüm, parfüüm… See on ka kingitus iseendale, kui sinu kallid imeliselt lõhnavad.

Kairi: Isale “Finantsaabits”, sõbrannale Villu Parveti “Seks, vein ja kutsikad”, sõbrale August Hunti uus plaat, kallimale käekell, millega ta saab jälgida meie koos veedetud aega.

Vajuta lingile ja loe, mida veel huvitavat kirjutab COSMOPOLITAN.EE  

Uudised

3D kulmud!

3D kulmud!

Tegemist on mitmeastmelise hooldusega, mis keskendub kulmude disainile. Hoolduse käigus vahatatakse, värvitakse, tõmmatakse niidiga, trimmitakse ning viimistletakse kulmud kulmumeigiga. Täpse [...]

read more

Uus JOIK tsitruse jalamassaaž!

Uus JOIK tsitruse jalamassaaž!

Lõõgastavat ning aroomirikast jalamassaaži alustatakse jalavanniga, mis sisaldab JOIK tsitruse vannipiima. Järgneb jalgade koorimine, greibi-mandariini koorijaga- nahk muutub pehmeks ning [...]

read more

Uus! Botanic Garden ürdine näohooldus

Uus! Botanic Garden ürdine näohooldus

Meie kõige uuem ja ürdisem näohooldus Botanic Gardenilt on kombineeritud Ajurveeda teadmistega. Botanic Garden toetab Eesti väikeseid talusid, kust pärinevad orgaanilised [...]

read more